Bar volley upisao drugu pobjedu u šampionatu

Bar volley – Sutjeska: 3-0 (25:23, 25:18, 26:24)

Bar; SD „Topolica”, gledalaca oko 100.
Sudije; N. Plamenac i S. Vujičić (Bar)

Bar volley; T. Pekić, Jovančević, S. Pekić, Šabović, Marović, Vujisić, Miljanić, Bojić, Novović, Caković, Lečić, Sekulić, Koković, Radević.

Sutjeska; Batrićević, Taušan, D. Stojanović, Popović, Nikolić, J. Perošević, Marjanović, V. Stojanović, N. Perošević, Bojić, Rondović, Kardović, Perović

U utakmici petog kola Prve muške odbojkaške lige, ekipa Bar volley-a je upisala drugu pobjedu. Barani su bili bolji osvojivši 3:0.

mlada ekipa Bar volley-a je prvi i treći set uspjela da riješi u svoju korist, ali generalno pobjeda ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Mornar lider u Drugoj fudbalskoj ligi

fkmornar 1

Mornar – Jedinstvo 1:0 (0:0)

Bar; Stadion SRC Topolica, gledalaca: oko 150. Sudija: Manojlo Sekulić (Podgorica). Pomoćnici: Dejan Pavićević (Podgorica), Vladislav Radenović (Herceg Novi).
Strijelac; Bubanja u 90+3.
Žuti kartoni: Vukmarković (Mornar), Vukadinović, Poljak, Joksimović (Jedinstvo).

Mornar: Delibašić, Kalačević, Ivanović, Džanović, Leković, Pajović, Nikolić (od 60. Merdović), Radonjić (od 71. Lalošević), Kosović, Bubanja, Vukmarković.

Jedinstvo: Joksimović, Drašković, Kriještorac (od 90. Zejnilović), Poljak, Šćekić, Madžgalj (od 90. Kasanović), Nakahara, Muzurović, Bugarin, Ramović, Vukadinović.

Gradski derbi u korist Hajduka

fkhajduk 1

Hajduk – Sloga Stari Bar: 1:0 (1:0)

U novom gradskom fudbalskom derbiju, utakmici devetog kola Južne fudbalske regije, sastav Hajduka je kao „domaćin“ savladao Slogu iz Starog Bara sa 1:0.

Strijelac odlučujućeg gola je bio Nikola Baković u 28' minutu susreta.

Na taj način su fudbaleri Hajduka drugi put ove sezone slavili u gradskom „okršaju“. U prvom odmjeravanju snaga 17. oktobra, Hajduk je kao gost pobijedio rivala sa 2:1.

Sloga izjednačena sa Petrovcem

fksloga 1

U okviru osmog kola Južne fudbalske regije za seniore, barski klub je imao polovičan učinak.

Starobarska Sloga je na svom terenu remizirala sa drugom ekipom Petrovca 1:1. Gol za Starobarane postigao je Muharemović u 8’ minutu, dok je konačan rezultat postavio Rogošić u 32’ minutu.

Juniorska liga- Mornar poražen od Studentskog centra

kkstudentskicentar 1

Košarkaši Studentskog centra u gostima su savladali ekipu mornara u derbiju 8. kola Juniorske lige. Podgoričani su slavili sa 74:79 nanjevši mornaru uzastopni poraz.
Strijelci:
Mornar: Kostić28, Tomašević 15, Šušter 8, Živanović 6, Petrić 7, Šuša 7, Rajović 2, Marljukić 1.
Studentski centar: Marinović 33, Jovanović 21, Radulović 6, Živanović 8, Vlahović 7, Bulatović 2, Vuković 2.