ponedjeljak, 01 april 2019 08:40

Osvrt na vikend

galebbbb

Fudbaleri “Cetinja” savladali ekipu “Hajduka”

U utakmici 16. kola Južne regije, fudbaleri “Cetinja” savladali su ekipu “Hajduka” sa 4:3.

Strijelci Bogdan Bogdanović u 49', Nemanja Đurković u 54' i Rajko Nikezić u 90+2 minutu za Hajduk – Nemanja Perunović (autogol) u 8', Vido Petričević 65', Ivan Batrićević 68' i 89' minutu za Cetinje.

Hajduk: Lemajić, Osmajić, Mehović, Nikezić, Vujačić, Vujinović, M. Barabaš (Damjanović od 58'), F. Barabaš (Đurković od 46'), Bogdanović, Perunović, Bajramović.

Cetinje: Bauković, Marković, Vujović, Tatar, Latković, Petričević, Đikanović, Kaluđerović, Batrićević, Šoć, Bigović.
Tabela poslije utakmica 16. kola;

1. Cetinje 16 9 3 4 35:29 +6 30
2. Sloga Radovići (-1) 16 8 4 4 44:18 +26 27
3. Hajduk 16 7 1 8 35:42 - 7 22
4. Sloga Stari Bar 16 3 2 11 19:44 -25 11

Rukometašice “Prvog asa” upisale su deseti trijumf u šampionatu Druge lige

Rukometašice “Prvog asa” upisale su deseti trijumf u šampionatu Druge lige i učvrstile se na prvom mjestu. U okviru 14. kola Druge lige ekipa “Prvog Asa” savladala je na svom terenu “Podgoricu 2013” 32:28.

Najefikasnije u domaćem sastavu bile su Tina Truš sa 11 golova, te Nina Đokić sa 7 i Arnela Beharović sa 6 pogodaka, I Adrijana Matas na golu sa 15 odbrana. U ekipi iz Podgorice, najbolje su bile Andrijana Ivanović sa 7 i Tijana Vukčević sa 5 pogodaka.

Odbojkašice "Galeba" savladale ekipu "Nikšića"

U utakmici poslednjeg 14. kola Prve lige, odbojkašice Galeba savladale su na svom terenu ekipu Nikšića sa 3:1.
Galeb PH: Krkalović, Krivokapić, Kostić, Stanišić, Ćaćić, Mašanović, Labović, Nikolić, Petranović, Barjaktarović, Tuševljak, Šćepanović, Mumović, Marotić.

Nikšić: Đurović, Đilas, Kovač, Bulajić, Bojić, Roganović, Vulanović, Peković.

Galeb Poliklinika Hipokrat - Nikšić 3:1 (23:25, 25:8, 25:10, 25:15)

Lana Labović sa 11 i Petra Kostić sa 10 poena bile su najefikasnije u domaćem sastavu, dok je u gostujućem sastavu kapitenka Marija Bojić sa 12 poena bila najjefikasnija.